...
Kf Drenica
15Oct

Mustafa rikthehet në Drenicë!

Skenderaj – 15.10.2020 Sot në ambientet e klubit është prezentuar futbollisti vushtrrias Argjent Mustafa. Ai ka qenë pjesë e klubit edhe edicionin e kaluar. Mesfushori nga Vushtrria, është rikthyer në klubin tonë dhe ai tashmë do të vazhdojë të mbroj ngjyrat ‘kuq e zi’ të Drenicës. Mustafa nga sot i është bashkuar ekipit në stërvitje. … Continue reading “Mustafa rikthehet në Drenicë!”

Read More