...
Kf Drenica
30Dec

KF Drenica mban koktej për fund vit!

Skenderaj – 30/12/2020 Presidenti i KF Drenica, z. Ilir Veliqi, ka organizuar një koktej për fund vit për të gjithë stafin, trajnerët dhe futbollistët e KF Drenica. Ndërkohë, z. Veliqi, pati edhe një fjalë rasti, ku i përgëzoj futbollistët për kontributin dhe angazhimin gjatë stinorit të kaluar, duke ju uruar festat e fund vitit dhe … Continue reading “KF Drenica mban koktej për fund vit!”

Read More
...
Kf Drenica
24Dec

Skuadra U15, shpallet kampion vjeshtor në LRFM!

Skenderaj – 24.12.2020 Grupmosha U15 e KF Drenica, është shpallur kampione vjeshtore, në Lidhjen Rajonale të Futbollit të Mitrovicës. ‘Njomakët’ e klubit tonë kanë arritur që nga 10 ndeshje te luajtura këtë stinor, të shënojnë 8 fitore dhe vetëm dy humbje. Duke arritur në kuotën e 24 pikëve dhe duke shënuar 31 gola ndersa kanë … Continue reading “Skuadra U15, shpallet kampion vjeshtor në LRFM!”

Read More