...
Kf Drenica
27May

RAPORTI I AUDITIMIT PER VITIN 2020 PER KF DRENICA

RAPORTI-I-AUDITIMIT-2020Download

Read More
...
Kf Drenica
12May

Telegram ngushëllimi!

Skenderaj – 12 Maj 2021 Lajmi për vdekjen e punëtorit të madh sportiv, punëtorit të Administratës së FFK-së, Bajram Neziri na ka tronditur gjatë ditës së djeshme. I ndjeri ishte një personalitet i shquar sportiv dhe njihen për urtësinë dhe korrektësinë e tij. Për shumë vite, Bajram Neziri, ka punuar më mjaft përkushtim për pavarësimin … Continue reading “Telegram ngushëllimi!”

Read More
...
Kf Drenica
10May

Telegram ngushëllimi!

Skenderaj – 09.05.2021 Sot morëm lajmin e hidhur për vdekjen e Sylejman Lushtakut, babait të ish-futbollistit dhe ish-trajnerit të klubit tonë, Tahir Lushtakut. Në emër të Kryesisë, Shtabit teknik dhe gjithë futbollistëve të KF ‘Drenica’ , shprehim ngushëllimet më të sinqerta për gjithë familjen dhe farefisin për vdekjen e më të dashurit të tyre. Ngushllime … Continue reading “Telegram ngushëllimi!”

Read More
...
Kf Drenica
6May

Drenica triumfon bindshëm ndaj Llapit

Drenica ka triumfuar 4:2 ndaj Llapit në xhiron e 33-të në Superligën e Kosovës në futboll. “Shqiponjat e Zeza” kalaun në epërsi nga një autugol i shënuar nga Monin, kurse për Llapin barazoi Hossari. Drenica kaloi në epërsi përmes golit të Donald Rapos, kurse epërsinë e trefishoi Osman Mëziu. “Legjenda” e ngushtuan rezultatin me anë … Continue reading “Drenica triumfon bindshëm ndaj Llapit”

Read More