Drenica vs Prishtina , përballja e javës së 28-të
...

Drenica vs Prishtina , përballja e javës së 28-të

By Kf Drenica
April 7, 2021

Klubi ynë të dielën do ndeshet me Klubin e Prishtinës në kuadër të xhiros së 28-të në Superligën e Kosovës.

Ndeshja do luhet ne stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj me fillim nga ora 15:00 dhe do zhvillohet pa praninë e shikuesve si pasojë e situatës në të cilen gjendemi.

Drenica deri më tani ka mbledhur 30 pikë të cilat e rëndisin në vendin e 8-të në tabelë, krahas Prishtinës e cila gjendet në vendin e 3-të me 54 pikë të tubuara.

Të dy ekipet vijnë në këtë ndeshje pas fitoreve ndaj Trepçës 89 respektivisht Ballkanit.

Post By : Kf Drenica

LEAVE COMMENTS